WIELKIE ODKRYCIE... | MINECRAFT DINO!|Resident Movies

158,491 lượt xem
TO JUŻ PIĄTY ODCINEK Z NOWEJ SERII - MINECRAFT DINO! W DZISIEJSZYM ODCINKU WYKLUWA SIĘ... PIERWSZY DINOZAUR! JAK SIĘ BĘDZIE NAZYWAĆ?! NAPISZCIE! Zostawcie 10 000 ŁAPEK w górę to z tego odcinka będziemy LOSOWALI osoby do MINECRAFT EKSTRA i EKSTRA SZKOŁA! Chcecie?! Wystarczy kliknąć! 🦖 ►SUBSKRYBUJ i GRAJ razem z NAMI! http://bit.ly/21GZk1k ►Poprzedni film ''PIERWSZY DINOZAUR...'': https://youtu.be/yJsb-MJHl-M ►GRUPA NA FB: https://bit.ly/2h3jvoq ►MINECRAFT DINO: https://bit.ly/2RPs1OM ►MINECRAFT EKSTRA: https://bit.ly/2BZjhOo ►MINECRAFT SZKOŁA: https://bit.ly/2OBlFwD Tutaj mnie znajdziesz: 🐔 Wbijaj na fanpage'a! ✔ https://facebook.com/luferek 🌊 Tu możecie zobaczyć moje nagie fotki! ✔ https://instagram.com/luferek 🔥 A tutaj zobaczysz moje podróże! ✔SNAPCHAT: luferek 👑 Tutaj ze mną pogadasz! ✔Teamspeak: luferek.pl 👽 Grafiką kanału zajmuje się: ✔ Kashe: https://bit.ly/1Q0UxQd ================================== BIZNES/KONTAKT/WSPÓŁPRACA: 💌 kamilnastalabiznes@gmail.com ================================== 🎬 Dzięki, że dotrwałeś do końca!
Show more

Download Youtube Thumbnail:


residentevilmovies.net allow to Download All YouTube videos is no audio

COMMENTS

avatar
Luferek
10 000 ŁAPEK - KOLEJNY ODCINEK Z MINECRAFT DINO! 😀 Chcecie? No ja myślę! 😎
avatar
Yolo_ Chan
Uwielbiam tą serię !

Kto też Like!
avatar
Kaja Hh
Hej jestem nowa ale kocham ten kanał ❤️❤️❤️
avatar
KacPas
Te malowidło w jasny sposób opisuje dany moment życia na Ziemii. Asteroidy wywołały tak silne w skutkach zniszczenia, że jądro Ziemi się zachwiało. Prawdopodobnie w tym samym czasie kilka z asteroid trafiło także na Księżyc, który jak wiemy decyduje o morzach, ogólnie o wodzie na Ziemii. Na skutek tego powstały trzęsienia Ziemii oraz silne wyładowania piorunów. Jądro Ziemii było bardzo niestabilne - atmosfera zwariowała. Zniszczenia te doszczętnie wybiły gatunek dinozaurów, jedyne co przetrwało to najprostsze formy życia w wodzie - ameby itp. Wielki znak z odwróconym trójkątem to prawdopodobnie obeliks na skalę tamtejszych czasów, co świadczy, o tym że ludzie używali już wtedy zaawansowanych urządzeń i łączyli się w duże stada. Trafiona jest myśl z diamentem, ponieważ w tamtych czasach diament był uznawany przez "jaskiniowców" za coś niezniszczalnego, niemożliwego, niepokonalnego - pewnego typu bóstwo. Te malowidło zostało narysowane przez osobę, która to widziała, czyli jeden z "jaskiniowców" musiał przetrwać, co świadczy, że znali się na technikach chowania się lub umieli głęboko zakopać się pod ziemią i później odkopać. Jest także teoria, że umieli świetnie pływać ( morza najmniej odczuły te klęski ). Zburzone morze nie pozwalało im na zbudowania prymitywnych tratw, dlatego sądzę, iż byli świetnymi pływakami ( pływać w głąb wzburzonego morza! ). Cecha dobrego pływaka może także sądzić, o tym, że gatunek człowieka, który przetrwał "Wielką Katastrofę" musiał mieć skrzela. Z czasem doszło do ewolucji, gdzie stracił te skrzela na rzecz innych ważnych cech. Takim człowiekiem jest właśnie Todad - jego gatunek świetnie się rozwinął ( silne mięśnie, dwunożność itd. ). DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY ZNALEŹLI CZAS NA PRZECZYTANIE.
avatar
Oli yt
Na górze todat na dole wino a w środku seria MINECRAFT Dino
avatar
Tucha Elo
Co do malowidła to mam teorię, że tam są te cztery znaki w rogach i one symbolizują Smolaxa, Olę, Blaszkę i Lufera, każdy z innego krańca czasu, czy coś w tym stylu, a ten trójkąt w górze to ta jaskinia gdzie się wszyscy przenieśliście (całkiem gdzie byliście na początku i poznawaliście Todadda)
#Radzę wybudować nową klatkę bo teraz macie jajo mięsożercy, mam nadzieję, że odczytasz :)
avatar
Smolax
MYŚLAŁEM ŻE NIE WYJDZIEMY Z TAMTEJ DZIURY.. 🙁🙁🙁
avatar
Maja Baja
To w tym kwadracie to jest ogień z waszes starej bazy
avatar
Oli yt
Super odcineczek
Super Episode
Super Episode
سوبر الحلقة
Super Episode
সুপার পর্ব
超級劇集
超級劇集

Umiem tylko po tylu językach
avatar
Marek Miśta
Kupa samica
avatar
Gepard YT
chcemy kolejny minecraf dino 😂😊
avatar
mrBlaszka
Kopiemy sobie okopy, okopy ...
avatar
kamil euganowski
Dinozaurów nie dzieli się na sssaki gady plazy.....
avatar
Kitsune 55
Moim zadniem ten znak to mogą być ukryte drzwi za którymi możecie znaleść jakieś coś odnoszące się do tego dlaczego znaleźliście się w czasach prechistorii ale radziła bym się uzbroić bo nigdzie w minecraft dino nie ma mobów więc nie zdziwiła bym się gdyby znalazły się za tymi drzwiami a pioruny mogą symbolizować katastrofę gdyż pierwsi ludzie sie ich bali czyki może być to katastrofa związana z wyginięciem dinozaurów lub z tym co będzie za tymi dzwiami. Nie zapominając że jest tam jest diament czyli tam możecie znaliźć wyjście z tego świata albo coś w tym guście... Pozdrawiam (kiedy odc nagrywany przez Todata?)
avatar
Przemo Nowak
Może jakiś szalony Alchemik sobie zrobił bazę i próbował zgładzić wszystkie dinozaury
avatar
Mag Sewis
Luferek chciałbym grać z tobą jesteś najlepszym yutuberem świata
avatar
Netheo
te obrazy narysował Picasso, obraz nosi tą nazwe "JURASSIC PARK" XD
avatar
Marta Federowicz
Kupa samica
avatar
Lord Yong Mario
Kuku rykuOla jest toksyczna
avatar
Gruszczyk
Ej a takie całe intro i taka na konie twarz todata i on muwi todat zrobił kupę (hehe może być jak tak to daj serce ok)
avatar
Gepard YT
najlepiej wkładać mleko do tego inkubatora jest szypciej
avatar
Pamela YT.official
Kto wybacza Luferkowi to like 😁
avatar
Mag Sewis
Luferek twoje odcinki są najlepsze powineś dostać 100000 tyle łapek w gure
avatar
Merysia #
Bardzo fajna seria nie mogę się doczekać nowego odcinka 👍😁
avatar
Jakub Goleniowski
Ten kwadrat może inaczej jak orzywicie wszystkie dinozaury pojawią się pioruny i gdzieś w górach będą drzwi do powrotu