Top Talent, 12 Korrik 2019, Pjesa 1 - Top Channel|Resident Movies

22,846 lượt xem
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK For more content from click HERE: www.top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
Show more

Download Youtube Thumbnail:


residentevilmovies.net allow to Download All YouTube videos is no audio

COMMENTS

avatar
Oriana Simone
Elona Duro kur je ba edhe ti me pas preferenca e mos mej dhane kuj jeshile medet o zoot. Shurravece
avatar
Er Jo
Elona Duro, je shume bosh!
avatar
Katerina Aliaj
🤣🤣🤣🤣🤣o Eneda na shkrive ca je ber ashu mi moter ce ke kete fustan si ambazhur si leshterik ca i ke bo vetes mi gru🤣🤣🤣
avatar
john alite
1 person emurr gjysen e kohesn ej 27 minuta qaj lopa i mur shum palidhjenkoka ky top talent qijanropt
avatar
Katerina Aliaj
A u sterbefshi ju ishalla pa le ca u duket vetja po haroni ju qe dhe ju kini qen si keta apo kini lind te ditur me mire futjani nje pace pilaf se e kenaqet🤣🤣🤣🤣 ca in ber kshu shini vetem zhveshjen te konkurentet dhe haroni,me falni jeni kot fare renci nuk ka vetem bukuria ne tv po te jesh e zgjuar plus qe pastaj duken te gjitha femrat binjake ose fotokopja e njera tjetre 5 ne 3 vajza dalin motra🤣🤣🤣🤣🤣🤣
avatar
astritiable
Juria kot fare, te pa afte te gjithe
avatar
elena elena
Eneda ke nevoje urgjente te nderrosh stilist!!
avatar
Si Si
Eneda veshjet skandal ne cdo dalje...su veshe njeher si rob! Bashkangjitem me komentuesen tjeter,nderro stilist!
avatar
Enri Xheka
Sa keq vesh kjo